Hoppa till innehåll

Ja tack!

Bilden är borttagen

Påsväska, gympapåse, hipsterslunga, kärt barn har många namn! Min favorit kommer från Henten och den är en stor favorit i min garderob för tillfället. Till hösten skulle jag gärna byta av med denna skönhet i mjuk neopren från Tiger of Sweden som ständigt gör snygga accessoarer för män! Påse – Tiger of Sweden — I … Continued

Påsväska, gympapåse, hipsterslunga, kärt barn har många namn! Min favorit kommer från Henten och den är en stor favorit i min garderob för tillfället. Till hösten skulle jag gärna byta av med denna skönhet i mjuk neopren från Tiger of Sweden som ständigt gör snygga accessoarer för män!

Påse – Tiger of Sweden

Bilden är borttagen

I wouldn’t say no to this beauty in neoprene from Tiger of Sweden!

Nyhetsbrev

Varje vecka skickar Cafés redaktion ut de senaste, roligaste och vassaste artiklarna från sajten så du alltid håller dig uppdaterad.