Hoppa till innehåll

Just nu på Humlegårdsgatan 6

Bilden är borttagen

Lite Mad Men-vibe på kontoret i dag. Jag har på mig: Kostym, ”Nordström” från Tiger of Sweden i half canvas-konstruktion och ull från Loro Piana, skjorta, Raf Simons, skor, Church’s, och glasögon, Tom Ford. (Det är trevligt och snabbt att blogga från mobilen men det finns mycket att önska om kamerakvalitén.)

Lite Mad Men-vibe på kontoret i dag.
Jag har på mig: Kostym, ”Nordström” från Tiger of Sweden i half canvas-konstruktion och ull från Loro Piana, skjorta, Raf Simons, skor, Church’s, och glasögon, Tom Ford.

Bilden är borttagen

(Det är trevligt och snabbt att blogga från mobilen men det finns mycket att önska om kamerakvalitén.)

Nyhetsbrev

Varje vecka skickar Cafés redaktion ut de senaste, roligaste och vassaste artiklarna från sajten så du alltid håller dig uppdaterad.