Hoppa till innehåll

emine mailar från los angeles

Bilden är borttagen

Vår vän Brad Kroenig, världens genom tiderna mest framgångsrika manliga modell, hade en lucka i sitt späckade Karl Lagerfeld-schema och flög över från New York för att fotograferas för Café. Inte lika bra pröjs som en Chanel-kampanj men ännu en skön dag på jobbet för Brad, sola lite intill poolkanten vid en villa i Malibu. … Continued

Vår vän Brad Kroenig, världens genom tiderna mest framgångsrika manliga modell, hade en lucka i sitt späckade Karl Lagerfeld-schema och flög över från New York för att fotograferas för Café.

Inte lika bra pröjs som en Chanel-kampanj men ännu en skön dag på jobbet för Brad, sola lite intill poolkanten vid en villa i Malibu.

Bilderna kommer i Cafés julinummer.

Bilden är borttagen

Brad Kroenig laddar upp inför en tuff plåtning.

Bilden är borttagen

Fotografen Bersa hade hittat en trevlig location i Malibu.

Bilden är borttagen

Cafés moderedaktör Emine Sander.

Nyhetsbrev

Varje vecka skickar Cafés redaktion ut de senaste, roligaste och vassaste artiklarna från sajten så du alltid håller dig uppdaterad.